Aktualności

Konkursy i olimpiady

Wkrótce będzie można zgłaszać się lub wziąć udział w następujących konkursach:  Olimpiada Mitologiczna (zgłoszenie do 19.10) – Pani Magdalena Kowalczuk http://www.olimpus.edu.pl/mitologia Alfik Humanistyczny (zgłoszenie do 14.11) – Pani Magdalena Kowalczuk http://jersz.pl/contest,5.html The Bat Kid (zgłoszenie do 26.10) – nauczyciele języka angielskiego http://www.thebatkid.edu.pl/ Alfik Matematyczny (zgłoszenie do 26.10) – nauczyciele matematyki http://jersz.pl/contest,4.html Ogólnopolski Konkurs Geograficzny – Geo Planeta – Pani

Czytaj więcej...

Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe – czas zacząć

Informujemy, że konkursy odbywają się według następujących harmonogramów: https://konkursy.mscdn.pl/images/konkursy2019/sp/harmonogram/Zalacznik_1_Harmonogram__SP__nowy.pdf https://konkursy.mscdn.pl/images/konkursy2019/gim/Harmongramy/Zalacznik_1_Harmonogram__G__nowy.pdf Życzymy powodzenia!

Czytaj więcej...

Kodowanie w 4b

Na godzinie wychowawczej uczniowie z klasy 4b pisali kod – instrukcje zrobienia kanapki. Kanapkę miał wykonać „robot” według wskazówek zawartych w tejże instrukcji.

Czytaj więcej...

Turniej gry w warcaby

Na szkolnej świetlicy od 12 października trwa trurniej gry w warcaby.  Do jutra wybierzemy trzech zwycięzców, którzy dostaną nagrody.    

Czytaj więcej...

Artykuły

Polecamy zapoznanie się z artykułami: https://www.zabki24.pl/page/2/ https://itargowek.pl/mobile https://ibialoleka.pl/mobile

Czytaj więcej...

Koncert Mobilnej Filharmonii „100 lat dla Niepodległej”

Warsztaty z Mobilną Filharmonią „100 lat dla Niepodległej”. Klasy pierwsze i drugie miały okazję posłuchać przepięknego wykonania pieśni patriotycznych, pośpiewać wspólnie z muzykami oraz przypomnieć sobie drogę Polski do niepodległości.

Czytaj więcej...

Warsztaty napisz to od prawej do lewej – warsztaty pisma arabskiego

Klasa 6a na warsztatach języka arabskiego. To zajęcia prowadzone przez Tunezyjczyka, który uczył pisać najpierw pojedyncze arabskie litery, a potem całe słowa, np. imiona. Samir czujnie pilnował, aby każdy pisał od prawej do lewej, a nie jest to taka prosta sprawa!    

Czytaj więcej...

Instytut Goethego Dzień dla młodzieży

Klasa 6b w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków uczestniczyła w odkrywczej podróży z językiem niemieckim, która została zorganizowana przez Goethe-Institut w Warszawie.

Czytaj więcej...

Zajęcia dodatkowe

Szanowni Państwo, W zakładce Uczeń/ Zajęcia dodatkowe znajduje się lista oraz zasady zapisu na zajęcia dodatkowe prowadzone przez naszych nauczycieli. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Czytaj więcej...

Nowa organizacja ruchu

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci zmieniamy organizację ruchu wokół szkoły. Przejazd wzdłuż boiska został zamknięty. Dzięki temu, została powiększona przestrzeń do parkowania samochodów. Dojazd do STO Toruńska jest możliwy od ulicy Marywilskiej na tylni parking oraz od ulicy Weneckiej. Więcej informacji oraz rysunek poglądowy w nowa organizacja ruchu STO TORUŃSKA (1).

Czytaj więcej...