Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli TORUŃSKA MOBILNA

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli TORUŃSKA MOBILNA

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i dyrektorów szkół na bezpłatne warsztaty poświęcone stosowaniu technologii w edukacji.

W czasie zajęć praktycznych zdobędziecie Państwo umiejętność korzystania z potrzebnych, sprawdzonych przez nas i atrakcyjnych dla uczniów aplikacji. Dobraliśmy je tak, aby można było z nich korzystać na wszystkich przedmiotach już od najmłodszych klas szkoły podstawowej.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Oliver Günter, dyrektor INTERNATIONALE DEUTSCHE SCHULE BRÜSSEL (www.idsb.eu).

Zgłoszenie udziału w warsztatach należy przesłać na adres: torunskamobilna@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie swoich danych (imię, nazwisko, szkoła, stanowisko, nauczany przedmiot i telefon kontaktowy) oraz nazwy wybranych warsztatów.
Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o przyniesienie własnego sprzętu (laptop i smartfon z dostępem do internetu) oraz o założenie konta gmail.
Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udział w warsztatach.

Szkolenie realizowane w ramach projektu Technologie mobilne w innowacyjnym uczeniu się i nauczaniu, POWER SE, z funduszy Unii Europejskiej.

Plan warsztatów:

9.15 – 9.30 Rejestracja
9.30 – 9.45 Powitanie i przedstawienie projektu

10.15 – 11.45 Pierwsza tura warsztatów (4 bloki równoległe): Canva, Padlet / Quizlet, Kahoot / wix.com / Oliver Günter Technologie w szkole niemieckiej:
szczegóły, dyskusja, pytania (po ang, z tłumaczeniem wedle potrzeby)

11.45 – 12.00 Przerwa kawowa

12.00 – 13.30 Druga tura warsztatów (4 bloki równoległe): iMovie / Quizizz / Actionbound / Lekcja na żywo z uczniami i technologiami

13.30 – 13.45 Przerwa kawowa

13.45 – 15.00 Trzecia tura warsztatów (3 bloki równoległe): Edmodo / Learningapps / App Inventor, Plickers

Rekrutacja Trwa!

Obecnie prowadzimy nabór uzupełniający do klas: 2, 4, 5, 7, 8 i 3 gimnazjum. Zapraszamy