Copyright 2018 - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO "Toruńska"

Zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego.

dla uczniów gimnazjum, czwartek 21 czerwca 2018 r., godz. 17.00

dla uczniów szkoły podstawowej, piątek, 22 czerwca 2018 r.:

klasy I-III, godz. 9.00

dla klas IV,V, godz. 11.00

dla klas VI, VII, godz. 13.00

Z przyjemnością informujemy o wynikach matematycznego konkursu ALBUS:

Aleksander Zajdel - laureat 1 miejsce

Podczas Rodzinnej Soboty na terenie naszej szkoły zostanie zorganizowany Dzień Dawcy DKMS. Fundacja DKMS od lat pomaga w walce z nowotworami, poprzez znajdywanie dawców dla pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. Mamy nadzieję, że podczas pikniku pełnoletni uczestnicy zdecydują się na zarejestrowanie jako potencjalni dawcy komórek macierzystych. 

Mamy oficjalne wyniki finału Lingwistycznego Konkursu Języka Niemieckiego!

Z ogromną dumą i radością donoszę, iż tegoroczna lista laureatów z Toruńskiej jest imponująca:

Ponownie zapraszamy na warsztaty w ramach projekty CYBERNAUCI.

Warsztaty odbędą się 5 czerwca 2018, o godzinie 17.30

Chętnych rodziców prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio u wychowawców.

dodatkowe informacje w załączniku

Szanowni Państwo,

W najbliższy czwartek, 17 maja2018 r., w godz. 18.30-20.30 odbędzie się naszej Szkole Dzień otwarty. Tego dnia, nauczyciele będą do Państwa dyspozycji we wskazanych wyżej godzinach. Podobnie, jak w poprzednim miesiącu, aby umożliwić Państwu jak największy kontakt z nauczycielami oraz możliwość przygotowanie się do rozmowy przez grono pedagogiczne, w godz. 18.30-20.10 będą odbywać się rozmowy indywidualne dla rodziców zapisanych u nauczycieli (rozmowy będą planowane na 10 minut, w sprawach trudniejszych będziemy zapraszać na rozmowy w innych terminach, chyba, że nie będzie kolejnych osób zapisanych). Zachęcam Państwa do wcześniejszych zapisów.
Zapisy prowadzą nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny Librus Synergia.

Z okazji ubiegłotygodniowego Święta Konstytucji 3 Maja nasi gimnazjaliści przeprowadzili w klasach 4-7 lekcję "Po co nam konstytucja?".