Copyright 2018 - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO "Toruńska"

Miło nam ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor":

regulamin

Serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach projekty CYBERNAUCI.

Warsztaty odbędą się 7 maja 2018, o godzinie 17.30

Chętnych prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio u wychowawców.

dodatkowe informacje w załączniku

Szanowni Państwo,
obecnie prowadzimy nabór uzupełniający (od września) do klas drugich i piątych szkoły podstawowej.
Serdecznie zapraszamy
ZSO STO Toruńska
 
W tym roku nasi nauczyciele biorą udział w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich Technologie mobilne w innowacyjnym uczeniu się i nauczaniu. Celem projektu jest podnoszenie poziomu i jakości szkoły oraz podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników szkoły.
Dofinansowanie projektu z UE: 95 677, 51PLN.
(100% całości dofinansowania)

W dniach 18-20 kwietnia odbywają się egzaminy gimnazjalne.

 

Przypominamy, iż zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, w dn. 12.04.2018 r. (czwartek) odbędą się Zebrania z Rodzicami:

Szanowni Państwo, 

Miło nam poinformować, że w nadchodzącym tygodniu (11-13.04) będziemy gościć dwie nauczycielki języka angielskiego ze szkół szwajcarskich. 
W sierpniu 2017 rozpoczęliśmy projekt ETANDEM, czyli współpracę z uczniami szkół szwajcarskich, opartą przede wszystkim na wykorzystaniu technologii mobilnych w nauczaniu. W projekcie biorą udział uczniowie trzech naszych klas: 6a, 6b i 2 GB. Nasi goście spotkają się także z uczniami innych klas - to rzadka okazja do bezpośredniego kontaktu z kulturą i językiem Szwajcarii. Spotkania będą się odbywały przede wszystkim na lekcjach języków niemieckiego i angielskiego, zapraszamy naszych uczniów do aktywnego udziału.