Copyright 2018 - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO "Toruńska"

Podanie o przyjęcie dziecka do szkoły (do pobrania)

Szanowni Państwo,
obecnie prowadzimy nabór uzupełniający (od września) do klas drugich i piątych szkoły podstawowej.
Serdecznie zapraszamy
ZSO STO Toruńska

Szanowni Rodzice,

zapraszamy na spotkanie organizacyjne przyszłorocznych klas I Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 STO, które odbędzie się 13 czerwca (wtorek, 18.00 – 19.30).

Spotkanie odbędzie się w budynku szkolnym przy ul. Toruńskiej 23 w Warszawie. Zapraszamy zarówno rodziców, jak i dzieci. W spotkaniu będą uczestniczyć wychowawcy klas, wybrani nauczyciele, dyrekcja oraz przedstawiciele Zarządu STE Stowarzyszenie Toruńska - organu prowadzącego szkołę. Powiadomienia o spotkaniu zostaną wysłane drogą mailową.

Dyrekcja ZSO STO

Szanowni Rodzice,

nawiązując do ustaleń ze spotkania z 8 grudnia 2016 r., przypominamy ważne terminy związane z rekrutacją do klas I w roku szkolnym 2017/18:

Szanowni Państwo,

mam zaszczyt zaprosić Rodziców z listy podstawowej, wraz z dzieckiem, na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne przyszłorocznych klas pierwszych Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 STO. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2016 r., w godz. 18.00 -19.30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO przy ul. Toruńskiej 23.

Szanowni Państwo,

  Informujemy, że nabór do klas I na rok szkolny 2017/18 jest zakończony; tworzymy dwa 18-osobowe oddziały. Z rodzicami, którzy złożyli podania, skontaktujemy się w październiku w celu potwierdzenia woli oddania dziecka do naszej szkoły. Wciąż przyjmujemy podania na listę rezerwową. Spotkanie rodziców i dzieci z listy podstawowej oraz rodziców z listy rezerwowej odbędzie się 8 grudnia. O szczegółach poinformujemy w zaproszeniu, które wysyłamy w połowie listopada.

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie organizacyjne przyszłorocznych klas I Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 STO. Odbędzie się ono 16 czerwca (czwartek) w godz. 18.00 – 19.30 w budynku szkolnym przy ul. Toruńskiej 23 w Warszawie.