Copyright 2018 - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO "Toruńska"

Zapraszamy do oglądania naszego kanału na youtube.pl

Rodzinna Sobota ze Szkołą już za nami. To był udany, artystyczny, twórczy i …. pogodny wieczór. W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję za obecność i pomoc w organizacji pikniku zarówno rodzicom, dzieciom, zewnętrznym instytucjom, jak i nauczycielom, pracownikom szkoły oraz Zarządowi STE. Warto było poświęcić czas, by zobaczyć, że potrafimy zrobić coś wspólnie. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do zespołu, który koordynował przygotowanie imprezy. W jego skład weszły: Małgorzata Kędra, Agnieszka Kiraga, Magdalena Kowalczuk, Izabela Nienałtowska, Magdalena Kajas. Słowa uznania dla artystów, konferansjerów, fotoreporterów, prowadzących inspirujące stoiska, promujących pomoc dla Afryki, twórców rodzinnych animacji, "wymienialni" i … znakomitych przysmaków.

Dziękuję,

Zbigniew Jelonek

Szanowni Państwo,

Plan atrakcji:

już niebawem Rodzinna Sobota. Poniżej przedstawiamy plan atrakcji i tym samym zwracamy się z ogromną prośbą o Państwa wsparcie i zgłoszenia.

RODZINNA SOBOTA - 3.06.2017, 18:00 - 21:00

Osoby, które w ramach Rodzinnej Soboty w LOSTERYJCE Zarządu STO wygrały rezerwację miejsca parkingowego na miesiąc wrzesień uprzejmie prosimy o kontakt z Sekretariatem

Zarząd

program