Copyright 2018 - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO "Toruńska"

Szanowni Państwo,

Plan atrakcji:

już niebawem Rodzinna Sobota. Poniżej przedstawiamy plan atrakcji i tym samym zwracamy się z ogromną prośbą o Państwa wsparcie i zgłoszenia.

RODZINNA SOBOTA - 3.06.2017, 18:00 - 21:00

• Występy na scenie (rodzice, uczniowie, nauczyciele, zespoły mieszane)

piosenki, wiersz, tańce, kabaret, pokazy iluzjonistów i inne talenty

• Rodzinne animacje dla dzieci (przygotowane przez rodziców)

wspólne gotowanie, malowanie buziek, szycie, zajęcia plastyczne, pokazy (mody, chemiczne, fizyczne itp.), eksperymenty, inne

• Kawiarenka

każda klasa przygotowuje dwa ciasta, dwie sałatki, napoje i talerz owoców; na najbliższym zebraniu 18.05 ustalamy szczegóły i tworzymy menu; pod sceną stoliki, które obsługują kelnerzy (uczniowie)

• Wywiady z gwiazdami

uczniowie w roli dziennikarzy i fotoreporterów

• Mobilne planetarium
  • Potańcówka pod gwiazdami (DJ)

Bardzo liczymy na czynny udział i zaangażowanie Rodziców. Do końca kwietnia można przesyłać do mnie informację o występach i animacjach, w które chcieliby się Państwo zaangażować. W wiadomości proszę napisać, kto bierze udział w występie i na czym będzie on polegał, to samo dotyczy proponowanych animacji. Do dyspozycji mamy sale lekcyjne oraz przestrzeń przed szkołą.

Zgłoszenia można dokonać osobiście, poprzez Librusa lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynatorzy: Agnieszka Kiraga i Małgorzata Kędra