Copyright 2018 - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO "Toruńska"

Rodzinna Sobota ze Szkołą już za nami. To był udany, artystyczny, twórczy i …. pogodny wieczór. W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję za obecność i pomoc w organizacji pikniku zarówno rodzicom, dzieciom, zewnętrznym instytucjom, jak i nauczycielom, pracownikom szkoły oraz Zarządowi STE. Warto było poświęcić czas, by zobaczyć, że potrafimy zrobić coś wspólnie. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do zespołu, który koordynował przygotowanie imprezy. W jego skład weszły: Małgorzata Kędra, Agnieszka Kiraga, Magdalena Kowalczuk, Izabela Nienałtowska, Magdalena Kajas. Słowa uznania dla artystów, konferansjerów, fotoreporterów, prowadzących inspirujące stoiska, promujących pomoc dla Afryki, twórców rodzinnych animacji, "wymienialni" i … znakomitych przysmaków.

Dziękuję,

Zbigniew Jelonek